Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
12:00
Lundtoft IF
Tønder SF
U11 Drenge A2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 305
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Lundtoft IF
5
FCH 6100 (1)
1
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Lundtoft IF
RØBS
U11 Drenge (2014) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 200
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Lundtoft IF
Haderslev FK (3)
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:15
Lundtoft IF
Harreslev-K. UF
Kvinder C2 7:7 - Efterår 2024 Pulje 516
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Lundtoft IF (U14)
Hjordkær UIF (U14)
U15 Drenge C (2010-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 385
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Lundtoft IF
Harreslev-K. UF
M+32 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Lundtoft IF
Hørup UI
U8 Drenge C2 (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Lundtoft IF
Sønderborg B
U11 Drenge A2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 305
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Lundtoft IF
Løjt IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Lundtoft IF
Sønderborg Fremad (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 170
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Lundtoft IF
Nord/Als B
Kvinder C2 7:7 - Efterår 2024 Pulje 516
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Lundtoft IF
Aabenraa BK
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
Lundtoft IF
Gråsten B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 170
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Lundtoft IF
Høje Kolstrup
U11 Drenge (2014) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 200
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Lundtoft IF
Haderslev FK (1)
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Lundtoft IF
Svenstrup UF
Kvinder C2 7:7 - Efterår 2024 Pulje 516
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:30
Lundtoft IF (U14)
Hammelev SUF (U14)
U15 Drenge C (2010-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 385
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:30
Lundtoft IF
Rødekro IF
M+32 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
Lundtoft IF
Aabenraa BK
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Lundtoft IF
Hammelev SUF
M+32 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
16:00
Lundtoft IF
Bov IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 170
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:30
Lundtoft IF
Hjordkær UIF
U11 Drenge (2014) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 200
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:30
Lundtoft IF
Gråsten B
Kvinder C2 7:7 - Efterår 2024 Pulje 516
|